Про нас

Фірма Limaso була заснована у 2004 році як транспортно-логістичне підприємство. У 2010 році фірма розпочала також опановувати новий напрям – текстильний, і відтоді спеціалізується на пошитті і продажі текстильної продукції для домашнього вжитку та готельно-ресторанної сфери. Фірма використовує лише якісні тканини провідних європейських виробників, які імпортує самостійно. Limaso виготовляє як серійну продукцію, так і вироби згідно індивідуальних замовлень. Підприємство має власний дизайнерський відділ, швейний цех та складські приміщення, які знаходяться в місті Городок Львівської області.

У Львові продукцію TM Limaso можна придбати в одному з фірмових магазинів:

 • ТЦ "Марк", вул. Кн.Ольги, 95, павільйон №11, -1 поверх.

Товари Limaso можна також купити онлайн на сторінках власного інтернет-магазину limaso-shop.com, в інтернет-супермаркетах Rozetka і Podushka.ua.

Фірма використовує лише якісні тканини від європейських перевірених виробників і гарантує добротне пошиття продукції досвідченими швачками. Дизайнерський відділ постійно займається розробкою нових колекцій продукції, випробовує нові тканини та фурнітуру, втілює в життя сучасні тенденції європейської індустрії домашнього текстилю.

Limaso щороку бере участь в основних міжнародних виставках декору і предметів інтер’єру, які проходять у Києві. Серед них Decor Trade Show, Design. Living Tendency, Київський Міжнародний меблевий форум (KIFF), ярмарках-маркетах «Всі. Свої», галузевих виставках індустрії HoReCa.

З метою пошуку нових постачальників тканин та ознайомлення з сучасними трендами, представники фірми щороку відвідують всесвітньовідому виставку Heimtextil у Франкфурті-на-Майні. Також, починаючи з 2019 року, Limaso представляє свою продукцію на виставках Christmasworld (Німеччина) та L’Artegiano in Fiera (Італія).

 

Спеціалізація Limaso:

 • пошиття виробів домашнього текстилю (скатертини, серветки, доріжки на стіл, тюлі, штори і гардини, декоративні наволочки, фартухи, дрібний кухонний текстиль, покривала на ліжка і постільні приналежності);
   
 • пошиття ресторанного текстилю (штори, тюлі, скатертини, серветки, мулетони, фуршетні спіднички, чохли на крісла);
   
 • пошиття готельного текстилю (штори, тюлі, покривала і постільні приналежності);
   
 • пошиття текстильних виробів для садових меблів;
   
 • дизайнери фірми приїжджають на запрошення приватних клієнтів і надають рекомендації щодо вибору стилістики оформлення інтер’єру помешкань, підбору тканин та виконують роботи із замірювання та навішування штор, гардин та тюлів (лише в межах Львівської області);
   
 • послуги з вишивання на тканинах. Фірма приймає замовлення на вишивання будь-яких орнаментів, візерунків та логотипів на тканині. Вишивка виконується досвідченими фахівцями-операторами на машині з 6-ма голководіями, з максимальним полем вишивки 1,45х8,5м, з можливістю використання ниток 9 різних кольорів.
   

Контактні дані Limaso:

Юридична адреса: вул. Підгір’я, 90, м.Городок 81500, Львівська обл., Україна.

Тел.: +380676742021; +380673845452

E-mail: info@limaso.com.ua

Skype: limaso.textile

Інтернет-магазин: limaso-shop.com

Facebook, Instagram